дивись.info

На Львівщині визначили краще спортивне село. Фото

На Львівщині визначили краще спортивне село. Фото

Цими вихідними святково й урочисто на Львівщині відбулися масові спортивні змагання за програмою Спартакіади серед команд сільських, селищних рад «Краще спортивне село Львівщини» присвячені року Івана Боберського, відзначенню Дня заснування міжнародного Олімпійського комітету та Дня конституції України.

Про це повідомила заступник начальника управління фізичної культури і спорту Львівської ОДА Оксана Вацеба

У змаганнях на усіх попередніх етапах було охоплено 366 сільських населених пунктів із загальною кількістю учасників 9,5 тис. осіб.

Фінальну частину змагань проведено 6 липня 2013 року у м.Жовква. На змагання з’їхалися представники 14 районів області з 24 сільських та селищних рад.

В обласному фіналі змагався 171 учасник у восьми видах спорту (міні-футбол, волейбол, перетягування канату, настільний теніс, шахи, шашки, гирьовий спорт, легкоатлетичний крос).

Змагання проведено обласною організацією ВФСТ «Колос» за сприяння управління з питань фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, обласного центру «Спорт для всіх», Жовківської райдержадміністрації.

Змагання обслуговувала суддівська колегія на чолі з головним суддею змагань В.І. Красіним (м. Львів) та головним секретарем змагань М.В.Зубрицьким (м. Львів).

Найбільш спортивними виявилися сільські спортсмени Самбірщини, Пустомитівщини та Стрийщини.

А титул «Краще спортивне село Львівщини» виборола команда з с. Солонка Пустомитівського району (253 очки). Друге місце у комплексному заліку посіли представники с. Воютиця Самбірського району (251 очко), третіми лауреатами стали атлети Верхньолужоцької селищної ради Старосамбірського району (235 очок).

Переможці та призери змагань нагороджені медалями, грамотами, кубками.

selo1

РЕЗУЛЬТАТИ КОМАНДНИХ ЗМАГАНЬ

1. Самбірський район                           304 оч.

2. Пустомитівський район                    297 оч.

3. Стрийський район                             292 оч.

4. Старосамбірський район                  266 оч.

5. Жовківський район                           246 оч.

6. Перемишлянський район                 246 оч.

7. Городоцький район                           241 оч.

8. Радехівський район                           201 оч.

9. Буський район                                   135 оч.

10. Яворівський район                          134 оч.

11. Миколаївський район                     78 оч.

12. Дрогобицький район                       78 оч.

13. Сокальський район                          58 оч.

14. Турківський район                           58 оч.

У КОМПЛЕКСНОМУ ЗАЛІКУ СЕРЕД КОМАНД СІЛЬСЬКИХ, СЕЛИЩНИХ РАД ПРИЗОВІ МІСЦЯ ПОСІЛИ:

 

І місце – Солонківська с/р Пустомитівського р-ну – 253 оч.

ІІ місце – Воютицька с/р Самбірського р-ну – 251 оч.

ІІІ місце – Верхньолужоцька с/р Старосамбірського р-ну. – 235 оч.

 

РЕЗУЛЬТАТИ ЗМАГАНЬ вВ ОКРЕМИХ ВИДАХ ПРОГРАМИ

 

Легкоатлетичний крос:

1 м. с. Воютичі Самбірського р-ну.

2 м. с. Купче Буського р-ну.

3 м. с. Солонка Пустомитівського р-ну.

Теніс настільний:

1 м. с. Верхній Лужок Старосамбірського р-ну.

2 м. с. Солонка Пустомитівського р-ну.

3 м. с. Викоти Самбірського р-ну.

            Гирьовий спорт:

1м. Микола Мариненко, с. Бабино Самбірського р-ну.

2м. Василь Лапей, с. Йосиповичі Стрийського р-ну.

3м. Гамзяк Іван, с. Завидовичі Городоцького р-ну.

            Шахи:

1 м. Яцишин Іван, с. В.Лужок Старосамбірського р-ну.

2 м. Бойко Олег, с. Бучали Городоцького р-ну.

3.м. Миньок Михайло, с. Наконечне Яворівського р-ну.

Шашки:

1 м. Флій Ярослав, с. Брюховичі Перемишлянського р-ну.

2 м. Примак Михайло, с. Тулиголови Городоцького р-ну.

3 м. Гук Мирон, с. Солонка Пустомитівського р-ну.

            Перетягування канату:

1 м. с. Йосиповичі Стрийського р-ну.

2 м. с. Завидовичі Городоцького р-ну.

3 м. с. Воютичі Самбірського р-ну.

Волейбол (змішані команди):

1 м. с. Солонка  Пустомитівського р-ну.

2 м. с. В.Лужок Старосамбірського р-ну.

3 м. с. Зашків Жовківського р-ну.

            Міні-футбол:

1 м. с. Ланівка Стрийського р-ну.

2 м. с. Воютичі Самбірського р-ну.

3 м. с. Андріївка Буського р-ну.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.