дивись.info

На Львівщині визначено переможців конкурсу на автобусних маршрутах

На Львівщині визначено переможців конкурсу на автобусних маршрутах

12 липня під головуванням заступника голови Львівської облдержадміністрації Сергія Василенка відбулось засідання обласного конкурсного комітету з розгляду конкурсних пропозицій та прийняття рішення щодо визначення переможців конкурсу на автобусних маршрутах загального користування.

Зазначимо, що конкурс був оголошений в газеті «Високий Замок» від 23 травня 2013 року №74.

Під час засідання члени комітету заслухали інформацію Управління Укртрансінспекції у Львівській області та Управління Держаної автомобільної інспекції ГУ МВС України у Львівській області щодо результатів перевірки перевізників-претендентів.

За результатами засідання конкурсного комітету визначено переможців на 5 об’єктах.

На об’єкті конкурсу, який включає маршрути № 790А Моршин АС – Львів АС-3 ч/з залізничний вокзал м. Львів, № 221 Львів (вул. Грінченка) – Грибовичі та № 228 Львів (вул. Зернова) – Збиранка переможцем визначено ТзОВ «Стрийське АТП».

На об’єкті конкурсу, маршрут № 906 Львів АС-2 – Ріпнів – Буськ АС переможцем став ФОП Ребітва П.П.

Право обслуговувати маршрут № 148 Львів АС-3 – Оброшино з виконанням окремих рейсів до Пустомит та маршрут № 179 Львів (Кінг-Крос Леополіс) – Пасіки-Зубрицькі, відповідно до рішення конкурсного комітету, отримав перевізник ТзОВ «Успіх-БМ».

Маршрут № 116 Львів (Сихів, Ринок “Шувар”) – Пустомити ч/з Липники буде обслуговувати перевізник  ТзОВ «Компанія-АЙРІАЛ».

Також Сергій Василенко відзначив, що формування таких груп маршрутів є невипадковим. «Щоб якісно обслуговувати пасажирів в усіх напрямках, до популярних маршрутів ми додали ще й менш рентабельні. Перевізники зобов’язані виконувати умови конкурсу, працювати добросовісно та дбати про безпеку пасажирів. Якщо на якомусь із напрямів не будуть виконуватись перевезення, договір буде розірвано зі всіма маршрутами», – наголосив заступник голови облдержадміністрації.

Окрім цього, конкурсний комітет визначив переможця (ПП «Рудно-Транс») на об’єкті, розгляд якого було перенесено з попередніх засідань. Йдеться про об’єкт, який включає маршрути № 184 Львів (вул. Січових Стрільців) – Рудно та № 159 Львів АС-2 – Дернів, Дернів – Кам’янка-Бузька АС.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.