"Карпати" знову програли у футбол

"Ворскла" завдала поразки "Карпатам" у Львові
Завдяки двом голам у першому і другому таймах полтавці переграли послаблених львів'ян 2:0 на стадіоні "Україна" в матсі першого туру чемпіонату, передає УНН.

У першій половині зустрічі територіальною перевагою володіли господарі, але на 22 хвилині пропустили передачу Ребенка з лівого флангу і точний удар головою новачка Міщенка.

У другому таймі "Ворскла" додала, хоча й "Карпати" небезпечно атакували, одного разу пробивши у поперечину. Та гол Ахмеда Янузі на 51 хвилині виявився останнім у грі, хоча "Карпати" мали нагоди забити.

Нагадаємо, і у "Ворскли", і у "Карпат" у літнє міжсезоння змінилися тренери.