дивись.info

Транспортна розв’язка на вул. Городоцькій – Т. Шевченка буде збудована цього року

Транспортна розв’язка на вул. Городоцькій – Т. Шевченка буде збудована цього року

У Львові тривають роботи з будівництва транспортної розв’язки на вул Городоцька-Шевченка. Реконструкція транспортного вузла на перехресті вулиць Городоцької – Т.Шевченка проводиться, аби розвантажити існуюче перехрестя вулиць Городоцької – Т.Шевченка і максимально підвищити пропускну здатність автотранспорту та міського електротранспорту. Станом на 15 липня виконуються роботи з демонтажу бруківки, трамвайної колії, влаштування дорожнього корита, демонтовано нежитловий будинок.

Замовником робіт є управління капітального будівництва ЛМР. Як зазначив в.о.начальника управління капітального будівництва ЛМР Ігор Фалюта, зараз роботи тривають за графіком, труднощів не виникає.

«Проблеми виникали з самого початку, відколи виникла необхідність викупу  будинку для суспільних потреб. Це питання вирішувалось у судовому порядку, були апеляції, але ми зуміли переконати , що це необхідна річ і вирішити ці питання. Проблем у будівництві немає, все йде за графіком. Це буде транспортне кільце між вул.Городоцькою та вул.Шевченка і буде круговий рух в односторонньому напрямку від центру по вул.Шевченка і поворот сюди на вул.Городоцьку. По вул.Городоцькій транспорт рухатиметься в одному напрямку до центру міста. Крім трамваїв, тут курсуватиме громадський та приватний транспорт.  Також тут буде облаштовано зупинку громадського транспорту», – розповів Ігор Фалюта.

Терміни завершення робіт – 2 жовтня 2013 року. Кошторисна вартість об’єкта – 26298,884 тис. грн.

Проектом передбачено: влаштування трамвайних колій – 836 м; контактна мережа трамвая; влаштування покриття проїзної частини – 7690 кв. м; влаштування тротуарів 3832 кв. м; влаштування велосипедних доріжок – 812 кв. м; озеленення – 553 кв. м; реконструкція водопровідних мереж: діаметром 300 мм – 63 м, діаметром 600 мм – 108 м; реконструкція каналізаційних мереж діаметром 300 мм – 150 м; зовнішнє освітлення.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.