дивись.info

Депутатів закликали повернутись обличчям до двірників

Депутатів закликали повернутись обличчям до двірників

На пленарному засіданні сесії міської ради сьогодні обговорюють виділення додаткових 15 мільйонів на санітарне прибирання міста та на заробітну плату двірникам. Свою позицію щодо цього питання присутнім в залі розповіла Голова профспілки працівників ЖКГ у Львові Ольга Юринець.

«Заробітна плата двірника мізерна. На сьогоднішній день ця цифра становить з податками 1600 гривень, тобто наш двірник, якщо ви заберете ПДВ і пенсійний фонд, це виходить десь так 900 гривень.

Мені дуже боляче, тому що цей двірник сьогодні став заручником. Сьогодні і мені закидали, що я дружу дуже з Садовим, мені сьогодні закидали все. Але хочу вам сказати, на наших підприємствах зараз кричуща ситуація. Заробітні плата далі не проглядається, але саме найболючіше для мене є те, що сьогодні стільки людей прийшли сюди – раненько встали, зробили свою роботу і прийшли до вас за допомогою! Не за політичними фіґлями, не з претензіями до вас, а за допомогою!

І ви знаєте, мені дуже боляче, що ви, шановні наші депутати, не дбаєте про свою репутацію. Бо коли вийшов депутат Верховної Ради і отак в груди бився і казав, що «шановні, завтра вам буде виділено 15 мільйонів, але сугубо на зарплату». Але сьогодні ви ставите питання про те, щоб тих людей залишити без заробітної плати.

Я не буду вас нікого звинувачувати, але звертаємося до вас, бо ми вас обирали, тому звертаємся до вас: шановні, поверніться обличчям до того двірника, не губіть його, бо ви його робите заручником! А прибирати місто і ту територію, яку він має прибрати, він то прибирає», – сказала звертаючись до присутніх у сесійній залі Голова профспілки працівників ЖКГ у Львові Ольга Юринець.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.