дивись.info

Львівський перинатальний центр закриють на реконструкцію (відео)

Львівський перинатальний центр закриють на реконструкцію (відео)

З вересня заклад на реконструкції. На оновлення виділили майже 100 мільйонів гривень. За ці кошти не лише проведуть ремонти, а й закуплять необхідне обладнання. Про це інформує кореспондент «Новин».

За словами, Лариси Янів головного лікаря Львівського обласного державного перинатального центру – «у закладі планують провести реконструкцію корпусів з метою комфортного перебування пацієнтів і без сумніву покращенням якості медичної допомоги, планується відкрити нові відділення, наприклад реанімації новонароджених і недоношених, анестезіології, а також створити 11 потужних розділів».

А також Лариса Янів додала,  близько року центр не зможе повноцінно працювати. За цей час працівників долучатимуть до роботи в інших медичних закладах міста та області, а тим хто не виявить такого бажання, виплачуватимуть 2/3 від зарплати. На сьогодні у закладі працює понад пів тисячі осіб.

Облаштовують сучасні заклади такого типу у межах національного проекту “Нове життя- нова якість охорони материнства і дитинства”. До речі, нові перинатальні центри із сучасним медичним та діагностичним обладнанням уже відкрили у Київській, Житомирській, Дніпропетровській, Донецькій, Кіровоградській, Полтавській, Рівненській, Харківській, Хмельницькій областях та в Криму, повідомили “Новини“.

 Реконструкція триватиме майже рік. Вже у травні новий перинатальний центр планують відкрити. За словами медиків, такий заклад дасть змогу втричі зменшити смертність новонароджених.

 

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.