дивись.info

У Львові продовжують впроваджувати інновації у соціальному захисті

У Львові продовжують впроваджувати інновації у соціальному захисті

У Львові продовжують впроваджувати інновації у соціальному захисті, аби мешканці міста ще якісніше, комфортніше та швидше отримували послуги. Про здобутки у сфері соціального захисту за 2012 рік розповів міський голова Львова Андрій Садовий під час звіту на сесії.

«Головним пріоритетом у соціальній політиці – є мешканець, незалежно від його статку, віку чи соціального статусу. Відтак, у місті активно діє мережа соціальних центрів.

–           Центр обліку та нічного перебування бездомних громадян, у якому окрім нічлігу, безкоштовно можна отримати медичну та соціальну допомогу;

–           Соціальний готель для дітей-сиріт, які перебувають під опікою Релігійного управління монастирів Салезіанського згромадження східного обряду УГКЦ;

–           «Львівський міський центр реабілітації «Джерело» здійснює комплексну соціальну, медичну, психологічну, педагогічну реабілітацію, дітей-інвалідів. На даний час реабілітацію в установі проходять 137 осіб віком від 3-х до 35-ти років.

Для малозабезпечених у Львові функціонує програма «Соціальні акції з подолання бідності», в рамках якої надаються безкоштовні гарячі обіди, послуги прання, санітарно-гігієнічних послуг з використанням медикаментів. Програма здійснюється на основі різних церков, громадських організацій. Звичайно, є важливою», – розповів міський голова Львова Андрій Садовий.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.