дивись.info

У власність територіальної громади прийнято 12 гуртожитків

У власність територіальної громади прийнято 12 гуртожитків

Комунальне господарство Львова у 2012 році. Які заходи вживало міста для покращення надання послуг теплопостачання, водопостачання, освітлення, тощо, розповів міський голова Львова, звітуючи за роботу виконавчих органів міської ради у 2012 році на сесії міської ради.

«Пріоритетом у розвитку інфраструктури було реформування системи управління комунальними підприємствами (виведення їх на прибуток), ремонти житлового фонду, підтримка ОСББ, якісне тепло- та водопостачання, ремонт доріг в місті.

Сьогодні ЛМР оперує діяльністю понад 100 ЛКП, більшість з яких є прибутковими. Цьогоріч такими стали ще «Львівспецкомунтранс», «Львівтеплоенерго», «Залізничнетеплоенерго».

На жаль, у 2012 році спостерігалось явище заборгованості із виплати заробітної плати на деяких підприємствах, зумовлене недофінансуванням за виконані роботи та надані послуги з державного бюджету, складною ситуацією із наповненням дохідної частини міського бюджету.

Протягом 2012 року у власність територіальної громади м. Львова прийнято 33 будинки, в тому числі 12 гуртожитків.

За кошти міського бюджету у 2012 році було ліквідовано підвальні котельні у 3 житлових будинках, здійснено ремонт покрівель у 16 житлових будинках», – розповів міський голова Львова Андрій Садовий.

Як зазначив мер, місто продовжує дофінансовувати ОСББ.

«За бюджетні кошти виконано капітальний ремонт та реконструкцію 25 будинків ОСББ на загальну суму 2,7 млн. грн», – додав мер Львова Андрій Садовий.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.