дивись.info

Садовий розповів про створення Медіатеки

Садовий розповів про створення Медіатеки

Розвиваємо інтерактивні мультимедійні бібліотеки. Саме такий проект розпочали реалізовувати торік – Медіатека на базі Центральної бібліотеки для дорослих імені Лесі Українки. Про це розповів міський голова Львова Андрій Садовий

«Управлінська діяльність спрямовувалася на вирішення проблем галузі, зокрема, зміцнення матеріально-технічної бази, інформатизацію закладів культури, розвиток музейної справи і театрів, інноваційні методи роботи бібліотек, підтримку творчих колективів, проведення фестивалів, концертів.

Якщо подивитись на опитування громадської думки, то, безперечно, львів’яни вважають, що у плані культури у нас найкраща ситуація, найменше скарг. Мешканці задоволені, що місто живе у цьому плані активно, розвивається. Важливо, щоб ця «культурність» пішла у райони міста, щоб були якісні осередки у кожному мікрорайоні міста.

В рамках Програми “Глобальні Бібліотеки “Бібліоміст” – Україна” розпочато проект створення Медіатеки на базі Центральної бібліотеки для дорослих імені Лесі Українки (вул. Мулярська, 2-а).

Виготовлено ПКД на ремонт системи електропостачання Бібліотеки-філії №14 на вул. Гетьмана І. Мазепи.

Проводяться роботи у наших музеях», – розповів міський голова Львова Андрій Садовий.

Як повідомили в управлінні культури ЛМР, мережа підпорядкованих управлінню культури закладів нараховує 75 установ: 40 публічних бiблiотек; 4 клубні установи, 14 шкіл естетичного виховання, 3 музеї, 5 театрів, Будинок органної та камерної музики, 5 кінотеатрів, Центральний парк культури і відпочинку ім. Б. Хмельницького, Львівський муніципальний хор “Гомін”, Львівський муніципальний театральний художньо-дослідницький та освітній центр “Слово і голос”.

У підпорядкуванні управління культури є 3 музейні заклади: Музично- меморіальний музей Соломії Крушельницької, Музей народної архітектури та побуту, Меморіальний музей окупаційних режимів “Територія Терору”. У 2012 році у музеях, підпорядкованих управлінню культури, відбулось 126 культурно-освітніх заходів, кількість відвідувачів становила 367,231 тис.

У підпорядкуванні управління культури є чотири клубні установи. У міських клубних установах працює 57 клубних формувань, у яких задіяно 1448 учасників, діє 52 колективи художньої самодіяльності. 7 колективів мають звання “народний” та 5 колективів – звання “зразковий”. За 2012 рік проведено 314 культурно-масових заходів.

У Львові функціонує 14 початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (школи естетичного виховання), з яких 11 музичних та мистецьких шкіл, хореографічна школа, художня школа ім. О. Новаківського, хорова школа “Дударик”.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.