дивись.info

У Львові поговорять про розвиток громадянського суспільства

У Львові поговорять про розвиток громадянського суспільства

У вівторок, 23 липня, о 10.00 год. в прес-центрі ТРК «Львів» (вул. Князя Романа 6, 2 поверх) відбудеться відкритий захист програм (проектів, заходів), розроблених громадськими (благодійними) організаціями та творчими спілками, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка з Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області на 2013 рік.

На розгляд конкурсної комісії буде представлено 15 програм (проектів, заходів), які були допущені до ІІ етапу конкурсу. Захищати ці програми будуть керівники та уповноважені представники організацій за такими критеріями:

– відповідність зазначеним у конкурсній документації цілям та пріоритетним завданням;

– очікувана результативність програми (проекту, заходу);

– ефективність використання бюджетних коштів, передбачених для фінансування програми (проекту, заходу);

– повнота охоплення цільової аудиторії;

– інноваційність;

– рівень кадрового та матеріально-технічного забезпечення, необхідного для виконання програми (реалізації проекту, заходу), досвід діяльності у відповідній сфері;

– спроможність громадської (благодійної) організації, творчої спілки продовжувати виконання програми (реалізацію проекту, заходу) або здійснювати подібні заходи після припинення фінансової підтримки.

Зазначимо також, що матеріали конкурсу програм (проектів, заходів), розроблених громадськими (благодійними) організаціями та творчими спілками, розміщені на офіційному сайті обласної державної адміністрації за наступним посиланням: http://loda.gov.ua/oda/hromadyanske-suspilstvo/zahody-zi-spryyannya-rozvytku-hromadyanskoho-suspilstva/finansova-pidtrymka-prohram-i-proektiv-rozroblenyh-hromadskymy-orhanizatsiyamy.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.