У Східниці на міжнародному шаховому турніру з швидких шахів переміг гросмейстер із Польщі

У Східниці (Львівська обл.) вчора , 21 липня,  проходив  третій  міжнародний шаховий турнір з швидких шахів " Східницьке літо 2013", переможцем якого   став гросмейстер    із Польщі Копчик Даніель.

У третьому  міжнародному шаховому турнірі "Східницьке літо 2013" взяло участь 94  шахісти. Про престижність цього шахового турніру  засвідчує те, що участь у ньому взяли 5 майстрів спорту та  гросмейстер із Польщі , 19 кандидатів у майстри спорту, 34 першорозрядники. У цілому змагалися шахісти із 7 країн — України, Росії, Естонії, Казахстану,  Німеччини, Молдови, Польщі.

Найуспішніше на турнірі виступив   гросмейстер із м. Леско  (Республіка Польща) Копчик Даніель, він отримав традиційний кубок  шахового турніру "Східницьке літо 2013"  .  Другим місцем задовольнився міжнародний майстер спорту, переможець  минулорічного турніру "Східницьке літо 2012" шахіст з міста Долини (Івано-Франківська обл.)  Голубка Петро. Обидва шахісти набрали однакову кількість очок ,  але  в польського спортсмена був кращий коефіцієнт. На третьому місці львів'янин  Тімошов Олександр. Четверте  місці зайняв спортсмен з вадами зору Яцишин Іван( м. Львів), на п'ятому місці -  Матвійчук Андрій м. Новояворівськ (Львівська обл.), на шостому місці – Стецун Анатолій м. Борислав (Львівська обл.). Єдина номінація серед жінок -  перше місце отримала львів'янка Ольга Пластунова .

Переможцем міжнародного турніру серед юнаків вікової категорії до 10 років став львів'янин, чемпіон України до 8 років, срібний призер України до 10 років Кириченко Мар'ян. На другому місці теж житель Львова Шквір Іван. Третє місце посів  Марчишин Василь зі м. Новояворівськ (Львівська обл.). В номінації  серед юнаків вікової категорії до 12 років  переможцем став  Медведик   Володимир м. Броди (Львівська обл.), юний шахіст на чемпіонаті Світу у Бразилії серед 8 річних зайняв 6 місце; на другому місці – Панчак Остап м. Дрогобич (Львівськаобл.); третє місце – Цюркар Ілля м. Терасполь (Молдова). В номінації  юнаків вікової категорії до 14 років  перше місце зайняв чемпіон Львівської області до 16 років, призер міжнародного турніру в Іспанії,   Сумін Владислав (Львів); на другому місці – Кириченко Микола (м. Львів);  третє місце –  Дзюрак Віталій м. Стрий (Львівська обл.)

Усім  переможцями вручені грошові винагороди згідно зайнятого місця. Нагороджував переможців селищний голова Східниці Іван Піляк.

Турнір проводився за правилами швидких шахів по швейцарській системі у 7 турів.  Контроль часу 15хв. на партію кожному учаснику. Турнір зареєстрований у Женеві на міжнародному шаховому сайті ФІДЕ, має класифікацію міжнародного.

Шаховий турнір проходив за підтримки  Східницької селищної ради та готельно-оздоровчого комплексу “Санта Марія”.