дивись.info

Західноукраїнське товариство захисту тварин закликає бойкотувати виступ цирку “Кобзов”

Західноукраїнське товариство захисту тварин закликає бойкотувати виступ цирку “Кобзов”

Західноукраїнське товариство захисту тварин звернулося з відкритим листом до львів’ян та гостей міста з закликом бойкотувати виступ цирку “Кобзов” у Львові. Причиною бойкоту називається жорстоке поводження з тваринами дресувальниками цього розважального шоу.

“Цими днями у нашому місті гастролює мандрівний цирк „Кобзов”. Окрім виступів талановитих акробатів на арені цього пересувного цирку „виступають” й тварини – леви, ведмеді, мавпи, собаки та інші.

Живучі у 21 сторіччі, цирк з використанням живих істот – це крок у жахливе середньовіччя, де приниження гідності тварин та посягання на їхнє вільне життя були нормою суспільства.
Сьогодні  ми перебуваємо у сучасному світі, де саме права та свободи живої істоти поважають та визнають. Це стосується і людини і тварини.
Так розвивається сучасний цивілізований світ. Україна має також рухатися у цьому напрямку.
Ми всі народилися на цій планеті аби гідно прожити своє життя. І якщо у людини є можливості змінювати своє, у тварин такої можливості немає. Їх нещадно експлуатують лише з однією метою – отримання прибутку та наживи.
Спостерігаючи за ними на арені цирку, пам’ятате, що існують залаштунки арени. Задайте собі питання: „Чи знаєте Ви, як їх дресирують, як їх годують, як вони себе почувають переїжджаючи у залізних треках з міста у місто? Чи для цього вони прийшли у цей світ?

Замість того, аби дивитися на принижених тварин, які розважають вас у цирку, відвезіть своїх дітей у чудове місце – озеро Синевир, що у Закарпатті. Ви зможе помилуватися красою збереженої первозданної природи та побачити зблизька бурих ведмедів, які мешкають у напіввільних умовах у реабілітаційному центрі „Синевир”.

На всі звернення до керівництва цирку „Кобзов” від наших колег – інформаційно-аналітичного бюро адвокатів тварин (ІАБ) – щодо кількості тварин, яких використовують у виставах, легального набуття у власність, умов вилучення з природного середовища, умов транспортування та утримання, ветеринарного обслуговування та інше відповіді вони не отримали.” – пише у листі Андрій Курач, президент Західноукраїнського товариства захисту тварин.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.