дивись.info

Нагуєвичі газифікували, – Ляшко

Нагуєвичі газифікували, – Ляшко
Село Нагуєвичі Дрогобицького району Львівської області нарешті газифікували. Про це у Фейсбуці повідомив народний депутат України Олег Ляшко.
“Рідне село Івана Франка газифіковане. Нарешті цей історичний день настав. Ганьба, що в селі, де народився Великий Каменяр, люди десятки років чекали, коли запалає блакитний вогник. До кого тільки місцева громада не зверталась. Ющенко в часи свого президентства двічі навідувався до Нагуєвич, обіцяв, що вирішить. Однак збрехав, як кажуть, обіцянки-цяцянки, а Януковичу – радість.

Вперше я був у селі засновника Радикальної партії Івана Франка 2 роки тому. Дізнавшись, що люди в такому історичному місці живуть без газу, спочатку не повірив. А далі вирішив, що для мене це справа честі. Довго вибивав з бюджету гроші, воював з місцевим і державним начальством, які цього не хотіли – і, зрештою, сьогодні мешканці Нагуєвич дочекались тепла.

Символічно, що ми запалювали факел поряд з хрестом, який викував батько Івана Яковича на честь скасування кріпосного права. Нинішня регіоналівського влада хоче закріпачити селян ще гірше, ніж це робили московські царі. Але ми не дамо. Бо з нами Франковий ДУХ, ЩО ТІЛО РВЕ ДО БОЮ!”, – написав Олег Ляшко.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.