дивись.info

У Львові пройшов дитячий шаховий турнір

У Львові пройшов дитячий шаховий турнір

24 липня об 11 годині відбувся дитячий шаховий турнір при парафії Святих Володимира та Ольги, де уже в 13-те проходить літній парафіяльний табір «Веселі Канікули». Організаторами табору є парафіяльна спільнота «Аніматори ВіО». Учасниками табору є діти віком від 6 до 14 років.

Діти, що відпочивають у таборі, мали змогу випробувати свої уміння у шаховому турнірі. Турнір відбудеться за участь трьох міжнародних гросмейстерів: Юрій Вовк, Максим Кравців та Олександр Сулима. В рамках змагань відбувся сеанс одночасної гри, де діти грали у шахи з гросмейстерами.

«Наше завдання – надати змогу літнього відпочинку дітям, які не мають змоги поїхати на море чи в Карпати. Сьогодні ми маємо дитячий турнір, діти до нього дуже старанно готувалися. Вчора близько 200 дітей змагалися між собою, чекаючи що сьогодні до них приїдуть відомі спортсмени. Тому сьогодні близько 40 дітей, які вчора стали переможцями, мають змогу зіграти з відомими гросмейстерами міста Львова. Також нашим завданням є вмотивувати дітей, надати можливість зіграти із людьми, які можуть стати для них кумирами» – наголосив Володимир Шнайдер, начальник управління молоді, сім’ї і спорту ЛМР.

«Дуже важливо виховувати молоде покоління, залучати їх до різних спортивних заходів, а особливо це важливо, що це все відбувається при парафії церкви. Тому я із задоволенням підтримав цю подію і сюди завітав», – розповів Юрій Вовк, міжнародний гросмейстер, переможець турніру «Шахи на вежі».

«Наш табір проходить з 15 до 27 липня , це є парафіяльний табір, зараз у таборі є 200 дітей, якими займаються 25 аніматорів. Програма нашого табору пов’язана з темою «Рік віри», оскільки це загальна тематика Української греко-католицької церкви. Оскільки цей рік є саме Роком віри. Цей табір є доброю нагодою зібрати дітей нашої парафії та у цікавий спосіб провести для них катехизацію з допомогою дозвілля та театральних сценок. В нашому таборі є діти від 6 до 14 років, ними займаються молоді хлопці та дівчата аніматори, котрі також були дітьми на цьому таборі. Кожна дитина є унікальною по-своєму, тому аніматори легко знаходять порозуміння із дітьми. Також це є можливість для молодих осіб (аніматорів) проявити свої здібності, фантазію та подарувати трішки свого вільного часу для цих дітей.

Крім того, ми підтримуємо те, щоб діти займалися спортом, тому сьогодні проведено такий міні-турнір із шахів, де діти отримали майстер-клас саме із цього виду спорту», – розповів Косар Тарас, відповідальний за табір.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.