дивись.info

У Львові встановлено 15 терміналів для продажу проїзних квитків

У Львові встановлено 15 терміналів для продажу проїзних квитків

Як повідомив Сергій Перепелюк, начальник відділу зборів ЛКП «Львівелектротранс», на зупинках електротранспорту працюватиме 15 терміналів.

На зупинках трамваїв і тролейбусів встановлено 15 стаціонарних терміналів, 8 з них вже працюють. Встановлені вони за адресами: вул. Сахарова, 2, вул. Коновальця, 109, вул. Зернова, 2, вул. І. Франка, 33, вул. Миколайчука (кінцева трамваю № 6), на площі Св. Юра, просп. Червоної Калини (кінцева тролейбусу №24), вул. Руська – термінали за адресами, які перелічені, вже працюють. Решта терміналів, які тільки встановлені і поки що не діють, знаходяться за такими адресами: вул. Чернівецька, вул. І. Франка, 8 (вул. Р.Шухевича), два термінали на вул. Дорошенка, вул. І. Мазепи, 12а, вул. Зелена, 131 (вул. Дністровська) та вул. Університетська, 1.

«Плануємо, що ще 7 терміналів запрацюють до середини серпня. А зараз пасажири переважно користуються терміналами на кінцевих зупинках електротранспорту»,- зазначив Сергій Перепелюк, начальник відділу зборів ЛКП «Львівелектротранс».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.