дивись.info

На Львівщині є ряд нагальних проблем, – Романів

На Львівщині є ряд нагальних проблем, – Романів

Заступник голови Львівської облдержадміністрації Ірина Романів провела особистий прийом громадян у м. Сокаль.

Питання, які порушувалися у зверненнях мешканців Сокальщини, стосувалися освіти, тарифів на житлово-комунальні послуги та розподілу земельних паїв.

Зокрема, мешканець с.Завешень звернувся із проханням перевірити правомірність вилучення його батьків із списків на отримання земельного паю. Заступник голови ЛОДА пообіцяла заявникові вивчити це питання більш детально. Зокрема, І.Романів дала доручення створити робочу групу для перевірки правомірності вилучення родини заявника із списків на пай, та пообіцяла повідомити про результати розгляду цього питання.

“Сьогодні вкрай важливо, аби мешканці Сокальщини розуміли, що лише завдяки спільним зусиллям та відвертому діалогу місцевих органів державної влади та представників громади можна покращити побутові умови мешканців, а також вирішити ряд нагальних проблем у регіоні”, – зазначила І.Романів.

Окрім цього, заступник голови облдержадміністрації зазначила, що ситуація із фінансуванням є не проста, однак пріоритетним для громадян є також питання законності.

За результатами прийому І.Романів дала доручення представникам місцевої влади провести роз’яснювальну роботу для населення щодо доцільності створення ОСББ задля покращення надання житлово-комунальних послуг мешканцям Сокальщини, повідомила прес-служба ЛОДА

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.