дивись.info

“Фронтовики” стають “бютівцями”

“Фронтовики” стають “бютівцями”

25.07.2013р., за участі куратора Львівської області від ВО «Батьківщина» Сергія Власенка та деяких народних депутатів України, зокрема: Ігоря Васюника, Андрія Парубія, Лідії Котеляк, Романа Ілика, Степана Кубіва відбулось засідання Бюро Львівської обласної організації ВО «Батьківщина».

Відповідно до порядку денного на засіданні вирішено:

Ввести до складу Бюро Львівської обласної організації ВО «Батьківщина» народного депутата України Кубіва Степана;
Затвердити головою фракції ВО «Батьківщина» у Львівській обласній раді Кадикало М.О.;
Призначити першим заступником Голови Львівської обласної організації ВО «Батьківщина» Кадикало М.О.;
Призначити заступником Голови Львівської обласної організації ВО «Батьківщина» Баса О.В. (керівник Львівської обласної організації партії «Реформи та Порядок»)

В контексті цього, хочу сказати про, що на даний час у Львівській області чітко погоджена процедура відбору кандидатів до вступу у ВО “Батьківщина”. Наприклад, членами Львівської обласної організації “Фронт Змін” вже подано близько 400 заяв про вступ до ВО “Батьківщина”. Із близько 1600 членів партії “Фронт змін” у Львівській області – це близько 25%. По депутатах місцевих рад – це ще більший показник – 40%. А по депутатах Верховної ради України – це усі 100% переходу з “Фронту змін” до “Батьківщини”, адже з рук Олександра Турчинова та Арсенія Яценюка отримали партійні квитки Ігор Васюник, Михайло Хміль, Василь Пазиняк, Степан Кубів.

Відповідні процеси організаційно і технологічно проводяться по всій Львівській області. За останній місяць по питанню об’єднання було проведено три наради, дві з них провів особисто я. Безумовно, ми намагатимемось і надалі активізувати роботу по вступу членів Партій «Фронт Змін», «Реформи і порядок» та їх прихильників.
Головне, що цей процес пришвидшився після останньої Політради Партії, і тепер він є злагодженим. Безперечно, не простим, особливо на місцевих рівнях, де відбуваються здорові дискусії щодо якісної розбудови партії, формування відповідальних команд, оновлення, чи розширення бюро, адже на це усе впливає людський фактор.
В цілому ж, як і в будь-якій організації, що розвивається, постійно відбувається природне оновлення. Хтось іде, нові приходять… Ми не виключення. Тому я не буду прогнозувати кількісні показники, бо як на мене головне – якість! Дуже важливо, що ми постійно залучаємо молодих, освічених людей, котрі мають сучасний погляд на державотворчі процеси. А найбільш авторитетних і активних нових партійців пропонуємо вводити до складу керівних статутних органів місцевих партійних організацій «ВО «Батьківщина».

Насамкінець додам: найцінніше, як на мене, коли люди свідомо вступають у партію! Коли людина, котра пише заяву про перехід, наприклад, з “Фронту змін” у “Батьківщину” є політично відповідальною і усвідомлює, що це не просто новий етап розвитку об’єднаних політичних опозиційних сил, це формування єдиної армії перед вирішальним, переможним наступом на авторитарний клан Януковича!

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.