дивись.info

Посипанко очолив департамент інформаційної діяльності Львівської ОДА

Посипанко очолив департамент інформаційної діяльності Львівської ОДА
Президент України Петро Порошенко зробив зауваження керівникові патрульної поліції Львова за перекриття руху транспорту під час робочого візиту на Львівщину.

Сьогодні, 29 липня, під керівництвом голови Львівської обласної державної адміністрації Віктора Шемчука відбулась апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів ОДА, територіальних органів центральних органів виконавчої влади.

Під час наради заслухали інформацію про роботу управління капітального будівництва й управління архітектури, містобудування та інфраструктурних проектів облдержадміністрації.

Директор Львівського регіонального управління державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» Світлана Наумова прозвітувала про роботу свого відомства.

Також директор департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Дмитро Посипанко розповів про висвітлення у ЗМІ діяльності обласної державної адміністрації.

Віктор Шемчук звернув увагу присутніх на поточні завдання облдержадміністрації та наголосив на необхідності злагодженої та відповідальної співпраці усіх структур області.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.