дивись.info

Мистецька галерея Гері Боумена запрошує на виставку Андрія Герасим’юка «Вітер з моря»

Мистецька галерея Гері Боумена запрошує на виставку Андрія Герасим’юка «Вітер з моря»
17 квітня 2016 року в спортивному залі львівської обласної ДЮСШ успішно відбулися змагання з бадмінтону за програмою ХХV комплексних Ігор Львівщини, ІХ обласних ігор ветеранів спорту та ІІ обласних змагань серед людей з інвалідністю, які цьогоріч присвячено 160 –річчю від дня народження Івана Франка та 150-річчю від дня народження Михайла Грушевського.

З 2 по  22 серпня 2013 Мистецька галерея Гері Боумена (вул. Наливайка, 18) відбудеться  виставка Андрія Герасим’юка «Вітер з моря».

Галерея запрошує на виставку одеського художника Андрія Герасим’юка, щоб відчути подих вітру, моря, сонця в останній місяць літньої відпустки. Учасник чотирьох міжнародних бієнале, двох міжнародних пленерів, восьми республіканських виставок. Брав участь у 43 виставках, 12 з них персональні.

Життя в приморському місті, традиції сонячної південноросійської школи живопису сформували індивідуальність творчого почерку художника. Своєю улюбленою технікою Андрій Герасим’юк обрав акварель, тому що вважає акварель безмежним простором для експериментів.

Досягненням останніх років художника можна вважати його участь у трьох престижних виставках світового класу – Королівського товариства акварелістів в Лондоні, ювілейної виставки американського журналу «The Artist magazine» та петербурзької виставки, влаштованої до 120-річчя Товариства російських акварелістів.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.