дивись.info

4,3 млн грн виділено на програму із забезпечення житлом громадян пільгових категорій Львівщини

4,3 млн грн виділено на програму із забезпечення житлом громадян пільгових категорій Львівщини
Президент України Петро Порошенко зробив зауваження керівникові патрульної поліції Львова за перекриття руху транспорту під час робочого візиту на Львівщину.

У 2013 році  виділено  4,3 млн. гривень на програму із забезпечення житлом громадян пільгових категорій Львівської області, – про це повідомив директор департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА Василь Мартиняк.

«Також відповідно до бюджетної програми «Забезпечення житлом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» у 2013 році виділено 3,7 млн. гривень», – зазначив В Мартиняк.

Він додав, що комісія із визначення порядку використання та розподілу коштів на придбання житла для громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, визначила  10 сімей, яким передбачено закупити квартири у цьому році.

Нагадаємо, у 2012 році відповідно до коштів, передбачених у державному бюджеті, в області закуплено 16 квартир для інвалідів війни за бюджетною програмою «Забезпечення житлом інвалідів війни», 16 квартир для постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи за бюджетною програмою «Забезпечення житлом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»  та    9 квартир для воїнів-інтернаціоналістів  за бюджетною програмою «Забезпечення житлом воїнів-інтернаціоналістів».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.