Які у Львові діють правила розміщення реклами. Офіційно

Львів - старовинне місто, тому вивіски та зовнішня реклама різних закладів громадського харчування, магазинів, фірм має бути такою, яка не псує «обличчя» міста. Для того, щоб умови та вимоги були чіткими та зрозумілими, виконавчий комітет затвердив Порядок встановлення вивісок у м. Львові.

Порядок встановлення вивісок у м. Львові є обов’язковим до виконання всіма підприємствами, установами, організаціями незалежно від форми власності та відомчої належності, а також фізичними особами – підприємцями, що встановлюють вивіски у м. Львові.

Для отримання погодження щодо розміщення вивісок на території міста, заявнику  необхідно  звернутися у «Центр надання адміністративних послуг» адміністративно-господарського управління для подачі заяви на ім’я  начальника управління охорони історичного середовища або управління архітектури із пакетом необхідних документів для отримання такої послуги.    

До заяви слід долучити такі документи:

1. Копія свідоцтва про державну реєстрацію або копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, завірені підписом і печаткою заявника.

2. Копія документа, що посвідчує право власності (оренди) приміщення, у якому здійснюється господарська діяльність.

3. Свідоцтво про надання правової охорони в Україні власним товарним знакам, знакам обслуговування, логотипам – у разі їх використання на вивісці.

4. Проект вивіски, який повинен визначати основні характеристики вивіски (розміри, матеріали виконання тощо) та обґрунтовувати її пропорційність до будівлі, на якій вона встановлюється.

Проект вивіски складається з:

4.1. Світлини припустимого місця розташування вивіски розміром   10 x 15 см, візуалізації вивіски на фасаді та кольорової світлини 1-го поверху будинку зі всіма наявними на ньому вивісками (якщо у межах 1-го поверху будинку, на якому проектується вивіска, є декілька закладів з окремими входами).

4.2. Ескізу вивіски (М 1:5, 1:10) з основними розмірами, кресленнями вузлів кріплення, даними про матеріали, з яких виготовлятиметься вивіска.

4.3. Деталей шрифтів, логотипів, зображувальних елементів.

Переглянути інформаційну карту адміністративної послуги можна за посиланням: http://www8.city-adm.lviv.ua/2004/info/info_adm.nsf/a7cef1bcf81e44dcc2257767002d1f3f/93e526094642f165c225770d004e9bdd?OpenDocument

«Це питання є дуже популярним на даний час. Упродовж семи місяців в Центрі надання адміністративних послуг було зареєстровано близько 400 заяв адресованих в управління архітектури та охорони історичного середовища», - повідомили в Центрі надання адміністративних послуг.

Слід зазначити, що нагляд за розміщенням вивісок у м. Львові здійснює КП «Адміністративно-технічне управління». Усі вивіски, які розміщені без відповідних погоджень підлягають демонтажу. Демонтаж вивісок повинен провести власник (користувач) вивіски самостійно за власний рахунок у термін, вказаний у вимозі уповноваженого органу про усунення порушення Порядку встановлення вивісок у м. Львові. Термін, вказаний у вимозі робочого органу, не може становити менше 15 та більше 30 днів.

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: 297-57-95, інформаційна довідка міської ради, у міському Центрі надання адміністративних послуг (пл. Ринок, 1, вхід з правої сторони Ратуші).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Інші події

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: