Село Волиця Жовківського району відзначило своє 500-ліття

Село Волиця Жовківського району відзначило своє 500-ліття

У неділю, 4 серпня, голова постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності Львівської обласної ради Ярослав Качмарик взяв участь в урочистостях з нагоди 500-ліття заснування села Волиці Жовківського району.

Ярослав Качмарик від Львівської обласної ради привітав учасників урочистостей із цим прекрасним святом, а також зачитав вітальну адресу від голови облради Петра Колодія.

«Галичина з давніх-давен була потужним центром просвітницько-культурного поступу і національно-визвольного руху, тут є багато міст і сіл, величних своєю історією, славних своїми здобутками. Серед таких і прадавнє село Волиця, засноване далекого 1513 року. Давня Жовківська земля подарувала Україні багато відомих людей, серед яких виходець із села Волиця – Михайло Возняк – видатний науковий діяч, літературознавець, академік», – зазначено зокрема у вітальній адресі голови облради.

Також Петро Колодій побажав мешканцям села Волиці любові до рідного краю, яка б надихала їх на щоденну працю і нові звершення, додавала сил і наснаги.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: