У Львові звільнятимуть водіїв трамваїв та тролейбусів?

Сьогодні під стінами міської ради проти реорганізації підприємства протестували близько 30 працівників ЛКП «Львівелектротранс». Як зазначає директор ЛКП «Львівелектротранс» Орест Козак, оптимізація підприємства необхідна для нормалізації економічної ситуації, а працівникам, чиї посади скорочують, пропонують декілька альтернативних варіантів працевлаштування. Людям, які не захочуть працювати на інших посадах і звільняться, буде виплачена компенсація.

«На сьогодні ми робимо реорганізацію структури підприємства. Було запропоновано людям перейти з одного відділу в інший. До прикладу, зараз у нас є служба руху, з 1 числа вона буде називатись службою диспетчеризації і руху. Відповідно, цих людей треба перевести. Було 39 осіб, 36 ми перевели, 3 людей вважали, що їм це не підходить», - зазначив Орест Козак.

З 8 серпня замість служби квиткових контролерів працюватиме інкасаторна фірма. Вони запропонували роботу 11 працівникам служби квиткових контролерів.

«Ми заробляємо 2,5 млн грн. на місяць, - це наша виручка. Зараз 22 людини рахують ці гроші - це неправильно.  Є інкасаторні фірми, які можуть надавати касові послуги. Тому ми наших людей запрошуємо на інкасаторну фірму, яка буде працювати виключно так само, як ми працювали раніше. Єдине, ми зменшуємо фонд заробітної плати.

Якщо ми сьогодні заробляємо гроші, користуватись ними ми зможемо аж завтра о 16:00год.. Працівники, на жаль, не до кінця володіють комп’ютерною технікою, що уповільнює процес потрапляння грошей на рахунок підприємства. Під час співпраці з цією фірмою кошти мали б потрапляти для розпорядження о 8:00 год. ранку.

Будь-яка економічна реформа проходить тяжко», - додав Орест Козак.

«Компанія, яка буде обслуговувати продаж квитків, працює більш ніж у ста точках в Україні та за кордоном. 11 працівникам запропоновано перейти в ту компанію. Також працівникам було запропоновано закінчити курси водіїв трамваїв та тролейбусів, які будуть безкоштовними. Також людям запропоновані місця в інших структурних підрозділах на «Львівелектротрансі», - зазначив Олег Вілюра, в.о. начальника управління транспорту і зв’язку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Інші події

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: