дивись.info

На Львівщині впало виробництво хімії

На Львівщині впало виробництво хімії

На сьогодні на Львівщині значним потенціалом розвитку володіють ТзОВ “Леоні Ваерінг Системс УА ГмбХ” та ТзОВ “ОДВ-Електрік” за рахунок розширення портфелю замовлень. Підприємства набирають на роботу працівників та  збільшують обсяги виробництва.

Про це повідомив директор департаменту економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості облдержадміністрації Денис Шмигаль

  • Тривало скорочення обсягу продукції на підприємствах металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім машин і устатковання, але воно суттєво уповільнилося: з 22,9% у І кварталі 2013 року до 4,6% у ІІ кварталі. Як наслідок, за І півріччя п.р. зниження становило  8,5%

Зменшили обсяги виробництва ДП  “Сканлак Україна”, ТзОВ «Кен – Пак  Яворів», ТзОВ «Факро Орбіта» у зв’язку із зменшенням портфелю замовлень. ТзОВ “Корпорація КРТ”  –  зв’язку з відміною ДП “Укрзалізничпостач” тендерних торгів на деталі верхньої будови колії підприємство призупинило виробничий процес та звільнило частину працівників. ТзОВ “ТПК-ПРОФІЛЬ-ГП” – обсяги виробництва металочерепиці та профнастилу зменшились у зв’язку з сезонністю та зменшенням обсягу будівельних робіт.

  • Погіршилася ситуація на підприємствах з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції: якщо у І кварталі 2013 року відносно І кварталу 2012 року випуск промислової продукції збільшився на 7,3%, то у ІІ кварталі (проти ІІ кварталу 2012 року) зниження становило 12,4%. У результаті за І півріччя 2013 року обсяг виробництва продукції зменшився на 3,8%.

Зменшення обсягів виробництва зумовлене зменшенням портфелю замовлень на ТзОВ “Снєжка-Україна”, а також на підприємствах ДП “Укрспирт”, які входять до цієї галузі.

  • На підприємствах з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря обсяг промислової продукції порівняно з січнем–травнем 2012р. знизився на 1,9%. Виробництво електроенергії зменшилось на 8,9%, пари та води гарячої – на 3,3%.

Для стабілізації ситуації у галузях, у яких допущено спад виробництва проводяться робочі наради з керівниками галузевих асоціацій та організацій роботодавців і з керівниками окремих промислових підприємств області, які працюють нестабільно.

У січні-червні 2013р. промисловими підприємствами області реалізовано промислової продукції на 14333,1 млн. грн., що менше на 5,7% до відповідного періоду минулого року.

Денис Шмигаль також нагадав, що 27 червня 2013 року представлено перший український низькопідлоговий трамвай – «Електрон». Він був створений у Львові, на Спільному українсько-німецькому підприємстві «Електронтранс» ПАТ “Концерн Електрон”, українськими фахівцями з використанням німецьких технологій, 80% конструкції – українське виробництво. Презентація трамваю відбулася за участі віце-прем’єр-міністра Олександра Вілкула, перших осіб Львова і області, а також представників з інших регіонів. Також презентовано автомобіль швидкої медичної допомоги для сільських та важкодоступних територій та комунальний автомобіль на  ДП “Завод «ЕлектронМаш»  ПАТ Концерн “Електрон”.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.