На ліквідацію надвірних туалетів у школах Львівщини виділено 3 мільйони гривень

На ліквідацію надвірних туалетів у школах Львівщини виділено 3 мільйони гривень

Сьогодні, 12 липня, під головуванням заступника голови Львівської облдержадміністрації Ірини Романів відбулась нарада щодо стану готовності закладів освіти до нового навчального року.

На нараді заступник очільника області заслухала доповіді представників районів та міст.

Зазначимо, з метою своєчасної підготовки загальноосвітніх закладів до 2013/2014 навчального року на осінньо-зимовий період виконано 853 та 104 капітальний ремонт шкіл.

В частині виконання поточних ремонтів, за оперативною інформацією від територій на 100% виконано поточний ремонт шкільних приміщень в м.Стрию, Городоькому, Миколаївському, Перемишлянському, Пустомитівському, Сокальському та Стрийському районах. В інших районах відсоток виконання поточного ремонту приміщень становить 89-95%.

Варто також зазначити, що в області підготовлено 842 та відремонтовано 15 котелень. Замінили 24 котлів та 0,6 км зовнішніх тепломереж, а також в 38 школах із 37 відремонтували внутрішні системи опалення, в 15 школах уже відремонтовано покрівлі.

У 2013 році, у рамках реалізації Програми розвитку освітньої галузі Львівщини обсяг цільової субвенції на ліквідацію надвірних туалетів збільшено у 2,2 рази порівняно з 2012 роком і становить 3 млн. грн.

«На сьогодні найголовнішим завданням є підготовка освітніх закладів до навчального року, адже часу у нас не багато. Загальна динаміка дає надію, що школи будуть готові вчасно», – завважила Ірина Романів, повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: