Приміщення, які є у власності ЛКП, не ремонтують від часів СРСР, - Козловський

Приміщення, які є у власності ЛКП, не ремонтують від часів СРСР, - Козловський

Бізнесмен Григорій Козловський сьогодні на початку прес-конференції провів презентацію проекту про площу Ринок, 16. За його словами, уся правда про цей будинок у Львові тягнеться ще з 2009 року.

«Ви шукаєте правду з обох сторін, тож хочемо надати весь фактаж у вигляді презентації, щоб усе стало зрозуміло. Під час презентації покажемо деякі моменти бюрократичної машини у Львові», - зазначив бізнесмен.

Він додав, що «сам півроку розбирався, де що є», тому розуміє, що журналістам було складно розібратись у ситуації за такий короткий період часу.

«Усе почалось із 2009 року, коли я набув права власності на будинок по вулиці Староєврейській, 9. Там були великі руїни, дах – у аварійному стані, зараз ви усі знаєте, як цей будинок виглядає», - показували журналістам фотографії презентації. Також показали презентацію вигляду будинку на площі Ринок, 16. «За десять років цей будинок не змінив вигляду, а нагадаю, що саме на власнику є утримання даного будинку у належному стані», - каже бізнесмен.

Він додає, що потребували ремонтів і сходи у будинку.

«Взагалі у Львові усі приміщення, які є у власності ЛКП, знаходяться у вкрай плачевному стані. Ремонтів там не проводилось за часів Союзу», - повідомив бізнесмен.

Він також додав, що «ніхто ніяких дирок фундаментів не робив, бо вони уже там були».

«До речі, ким розібрана сходова клітка – невідомо. Зараз є кримінальне провадження, яке вивчає ці обставини. Це пам’ятка архітектури національного значення, тому усі погодження повинні відбуватись згідно із чинним законодавством», - повідомив бізнесмен.

Він також додав, що згідно із довідкою обласного БТІ, підвали у будинку за адресою площа Ринок, 16 становлять 195,5 кв метрів і закріплені лише за окремими квартирами. Зокрема квартира № 2 – 6 м кв, 3а – 2 м кв, 6 – 6 м кв, 7 і 8 – по 5 квадратних метрів. Решта квартир не мають у своїй власності підвалів. Ще 33, 4 квадратних метра підвалу є у власності «Світоча». 95,5 м кв підвалів уже приватизовано!

«Немає жодної установи чи фізичної особи, у якої були б зареєстровані у власності підвальні приміщення», - сказав бізнесмен.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: