дивись.info

У Львові проведуть кіноперегляд для осіб з особливими потребами

У Львові проведуть кіноперегляд для осіб з особливими потребами

Сьогодні, 12 серпня, о 15.00 год. працівники відділу соціальної роботи Залізничного району Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведуть безкоштовний кіноперегляд для осіб з особливими потребами. Мета заходу – організувати дозвілля людей з особливими потребами та висвітлити соціальну проблематику їх взаємин.

Перегляд картини відбудеться у бібліотеці №15 за адресою: вул. Повітряна 88. Відвідати захід зможуть усі охочі. Учасники заходу переглянуть фільм «Недоторкані» – історію про багатого аристократа, прикутого до інвалідного крісла, та молодого жителя передмістя, який щойно звільнився з в’язниці. Після перегляду молодь матиме змогу  залишитись, щоб обговорити кінокартину та поділитись враженнями.

«Як кінокартина, так і захід спрямовані на те, щоб показати молоді – життя прекрасне за будь-яких обставин, все залежить тільки від нас. Часто молоді люди поневіряються і не мають жаги до життя. За допомогою кіно, що є чи не улюбленим видом проведення часу багатьох людей, ми сподіваємось надихнути молодь з особливими потребами до позитивних змін у їх житті», – зазначила Олександра Шустикевич, начальник  відділу соціальної роботи Залізничного району Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.