У Львові проведуть кіноперегляд для осіб з особливими потребами

Сьогодні, 12 серпня, о 15.00 год. працівники відділу соціальної роботи Залізничного району Львівського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проведуть безкоштовний кіноперегляд для осіб з особливими потребами. Мета заходу – організувати дозвілля людей з особливими потребами та висвітлити соціальну проблематику їх взаємин.

Перегляд картини відбудеться у бібліотеці №15 за адресою: вул. Повітряна 88. Відвідати захід зможуть усі охочі. Учасники заходу переглянуть фільм «Недоторкані» - історію про багатого аристократа, прикутого до інвалідного крісла, та молодого жителя передмістя, який щойно звільнився з в’язниці. Після перегляду молодь матиме змогу  залишитись, щоб обговорити кінокартину та поділитись враженнями.

«Як кінокартина, так і захід спрямовані на те, щоб показати молоді – життя прекрасне за будь-яких обставин, все залежить тільки від нас. Часто молоді люди поневіряються і не мають жаги до життя. За допомогою кіно, що є чи не улюбленим видом проведення часу багатьох людей, ми сподіваємось надихнути молодь з особливими потребами до позитивних змін у їх житті», - зазначила Олександра Шустикевич, начальник  відділу соціальної роботи Залізничного району Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: