Нова процедура захоронення домашніх тварин (Відео)

Нова процедура захоронення домашніх тварин (Відео)

Сьогодні на прес-конференції стосовно впровадження нової процедури захоронення домашніх тварин на запитання відповідав виконувач обов’язки начальника ветеринарного відділу Львівської міської ради Олег Юзьків.

Як він повідомив, з 15 липня 2013 року утилізацією трупів тварин має займатись виключно спеціалізоване підприємство. У Львові це ЛКП "Лев", що збирає тушки тварин, котрі загинули, а також займається відловом безпритульних тварин та Жовківська філія державного підприємства "Укрветсанзавод".

Окрім того, згідно з наказом №310 від 10 липня 2013 департаменту житлового господарства і інфраструктури ЛМР затверджено калькуляцію витрат на утилізацію та послуги оформлення трупів тварин, згідно з яким після смерті домашніх улюбленців населення повинне  оплатити за оформлення документів - 37 грн. з ПДВ, а вартість утилізації 1 кг трупа домашньої тварини буде становити 2,02 грн/кг з ПДВ. За дотримання цього наказу будуть слідкувати дільничі міліціонери і працівники ЛКП.

Також було повідомлено, що стихійні кладовища, що організовувались на протязі останніх років, з часом будуть ліквідовані, як такі, що загрожують здоров’ю людей.

Але є і хороша новина. В притулку для тварин, який має бути в Рясне-1, планується побудова крематорію згідно із усіма ветеринарно-санітарними нормами.

Окрім того, як зазначив Олег Юзьків, в майбутньому планується побудова колумбарію, за європейськими стандартами, де кожен господар тварин зможе навідувати свого улюбленця.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: