У Львові розвантажують перехрестя вулиць Стрийська - Наукова (відео)

На перехресті вулиць Наукової і Стрийської у Львові учора, 12 серпня, розпочались роботи із будівництва правопоротного з’їзду на вулицю Стрийську із Наукової.

Таке повідомлення учора розіслала прес-служба міської ради із посиланням на виконувача обов’язки начальника управління капітального будівництва міської ради Ігоря Фалюту.

Як повідомляє кореспондент «Дивись.info», сьогодні на вказаній ділянці дороги роботи ледь-ледь розпочались.

«Будівництво окремих дугоподібних з’їздів з вул.Наукової на Стрийську здійснюється для того, щоб розвантажити перехрестя. Авто зможуть потрапити з вул. Наукової на вул.Стрийську, минаючи перехрестя. Ширина з’їзду сягатиме 6 м. Роботи не впливатимуть на рух транспорту, оскільки проводитимуться в зеленій зоні. Вони не складні, там немає комунікацій. Новозбудований з’їзд буде покритий двома шарами асфальту. Також буде збудована заїзна кишеня для громадського транспорту та платформа для пасажирів. Доведеться трохи змістити МАФи, що там розташовані», – розповів Ігор Фалюта.

Також будуть влаштовувати розширення з вул.Стрийської на вул.Наукову. Роботи, які виконуватиме ВАТ «ШРБУ-65», планують закінчити до кінця вересня. «Вартість робіт – 4 млн грн. Це субвенцій ні кошти», – зазначив Ігор Фалюта.

Відповідно до проекту, передбачено збудувати з’їзди з боку вул.Хуторівки, однак через брак фінансування ці роботи виконуватимуть в наступному році.

Наразі МАФи працюють у звичному режимі – їх ніхто не зміщав із місця.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Інші події

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: