На Львівщині 300 дітей-сиріт влаштовані у родини

На Львівщині 300 дітей-сиріт влаштовані у родини

В області функціонують 22 будинки сімейного типу, де влаштовано 152 дітей. Також у 97 прийомних сім’ях влаштовано 148 дітей. Про це 15 серпня під час прес-конференції у прес-центрі ЛОДТРК повідомив т.в.о.  начальника служби у справах дітей Львівської облдержадміністрації Роман Хлопецький.

«Загалом в області є 300 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які влаштовані в прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу. Також під опікою родичів перебуває 2077 дітей», – наголосив Роман Хлопецький.

Зазначимо, відповідно до законодавства, на кожну дитину-сироту та дитину, позбавлену батьківського піклування, виплачують 2 прожиткові мінімуми та додають 25% до зарплати одного з батьків-опікунів. Такі сім’ї прирівнюються до багатодітних сімей. Дітей в такі сім’ї готують в сімейних групах.

Відповідно до соціальних ініціатив Президента України, на Львівщині реалізується програма з будівництва ДБСТ. Вихователями і батьками ДБСТ можуть бути громадяни, які пройшли навчання. Вони можуть брати на виховання до 10 дітей-сиріт.

За словами начальника відділу реалізації житлових програм Львівської облдержадміністрації Дмитра Харечка, сьогодні на Львівщині на 5-ти земельних ділянках ведеться будівництво будинків сімейного типу.

«Зазначені будинки будують за кошти обласного бюджету та приватних осіб. Цього року на ДБСТ із обласного бюджету виділено 5 млн. грн. Пріоритет при обиранні земельних ділянок – наявність відповідних комунікацій», – повідомив Дмитро Харечко.

На прес-конференції наголосили, що до кінця року планують відкрити 9 дитячих будинків сімейного типу.

Варто також зазначити, завтра за участю голови Львівської облдержадміністрації Віктора Шемчука, у місті Буськ відбудеться урочисте відкриття дитячого будинку сімейного типу, в якому проживатиме 9 дітей.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: