Петро Мельник "виплив" в Білорусі

Петро Мельник "виплив" в Білорусі

Оголошений у Всеукраїнський та міжнародний розшук екс-ректор Податкової академії та колишній нардеп 56-річний Петро Мельник виїхав до Білорусі. Державний кордон перетнув вночі 9 серпня. З України виїжджав з паспортом свого брата, в Білорусь заїжджав під власним.

З документа, який є в розпорядження редакції Gazeta.ua, відомо, що о 03:15 9 серпня до українського автомобільного пропускного пункту "Городище" під'їхав ВАЗ - 2105. За кермом був власник Петро Гриневич. Екс-ректор був на пасажирському сидінні. До лінії контролю проїхали по "зеленому" коридору.

Чоловіки отримали контрольний талон і за 3 хвилини пройшли митний контроль. О 3:20 були вже на лінії паспортного. Там Петро Гриневич показав свій паспорт, Петро Мельник - паспорт брата. В українських прикордонників не виникло сумнівів у достовірності документів.

У 3:25 ВАЗ з Петром Гриневичем і Петром Мельником виїхав з контрольно-пропускного пункту "Городище" у напрямку Республіки Білорусь. У 5.06 приїхали до білоруського пропускного пункту "Верхній Теребежов". Надали необхідні для в'їзду документи інспекторам Пінського прикордонного загону. Обидва - вже власні паспорти. На той момент Петро Мельник ще не був оголошений в розшук.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: