дивись.info

Через непроплати казначейства «Шевченківський гай» може втратити 2 європейські гранти

Через непроплати казначейства «Шевченківський гай» може втратити 2 європейські гранти
У Львові, в ніч на 10 травня, на вулиці Личаківській бігав чоловік з ножем та погрожував ним перехожим.

Державна казначейська служба не виконує платіжних доручень Музею архітектури та побуту «Шевченківський гай» на загальну суму понад 134 тис грн. Це грантові кошти, і якщо музей вчасно не освоїть кошти, договір з міжнародними інституціями може бути розірваний.

«Станом на сьогодні на розгляді казначейства перебувають платіжні доручення Музею архітектури та побуту на загальну суму понад 134 тис грн. Ці кошти призначені для здійснення оплати за товари, роботи та послуги, закуплені за грантові кошти проекту ЮНЕСКО «Програма ревіталізації та збереження колекції Музею народної архітектури та побуту у м. Львові» та у рамках співпраці з Норвезьким директоратом збереження культурної спадщини.

Річ у тому, що угодами між музеєм та згаданими міжнародними інституціями передбачено поетапне фінансування та звітування про використані кошти. Невиконання умов договору, у нашому випадку – невикористання коштів, призведе до припинення договірних відносин, що, у свою чергу, спричинить втрату грантових коштів, які є необхідними та важливими для підтримання належного функціонування музею та його розвитку», – повідомляють в управлінні культури Львівської міської ради.

Додамо, станом на 14 серпня Державна казначейська служба не виконує платіжних доручень розпорядників та одержувачів коштів міського бюджету Львова на загальну суму понад 51,7 млн грн.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.