дивись.info

Чи готова українська молодь боротися за незалежність?

Чи готова українська молодь боротися за незалежність?

Чи розуміє сучасна українська молодь, що «не Україна для нас, а ми для України»? На це запитання, 20 серпня, о 18.30 в ефірі ТРК «Львів» спробують дати відповідь журналісти та автори телевізійного журналу  «Семестр».

«Кожна людина, як і кожна нація, розвиваються у просторі й часі. І те, куди вони рухатимуться у перспективі, задається лінією їхнього розвитку в минулому. «Національна ідея є рушійною силою цілої історії України. Як один Бог на небі, так одна Україна на землі!» – казав відомий ідеолог та діяч ОУН  Дмитро Мирон “Орлик”. Для сучасної молоді, принаймі для великої її частини, Україна насправді «одна на землі» і це неаби-як тішить», – зазначила автор і ведуча тележурналу Анна Дубецька.

Вона наголосила, що нині українська молодь у віковому співвідношенні складає більшість в порівнянні з іншими демографічними групами. Україна, нащастя, молода. Це стосується і віку нашої незалежності і віку нашого народу.  А молодь, як відомо, завжди була найбільш активною та ініціативною.

Свою думку з приводу патріотизму у молодіжному середовищі в програмі «Семестр» висвітлять і представники Львівської молодіжної громадської організації «Українська молодь Христові».

Переглянути трансляцію програми можна на сайті www.lviv.tv в рубриці «Онлайн трансляція – ТБ».

Прес-служба ТРК «Львів»

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.