дивись.info

До Дня Незалежності фахівці із соціальної роботи спільно з дітьми із пільгових категорій виготовлятимуть ляльки-мотанки

До Дня Незалежності фахівці із соціальної роботи спільно з дітьми із пільгових категорій виготовлятимуть ляльки-мотанки

Упродовж трьох днів, 20-22 серпня, працівники відділу соціальної роботи Залізничного району Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведуть майстер-класи з виготовлення ляльок-мотанок для дітей з особливими потребами та дітей з багатодітних родин. Заходи відбудуться за адресами: Львівська обласна спеціалізована дитяча лікарня (вул. Дністерська,27), дитяча бібліотека №22 (вул. Петлюри,41), дитяча бібліотека №15 (вул. Повітряна,88).

Під час заходів соціальні фахівці розкажуть своїм підопічним історію виготовлення та крок за кроком продемонструють техніки виконання однієї з найдавніших українських іграшок із символікою – ляльки-мотанки.

«Ми прагнемо прищепити дітям почуття патріотизму через долучення до давнього українського мистецтва – виготовлення ляльок-мотанок. Окрім цього, підбір різноманітних тканин та технік для створення ляльки спонукатиме дітей аналізувати форми і пропорції, тим самим розвиваючи художні здібності та логічне мислення», – каже Олександра Шустикевич, начальник відділу соціальної роботи Залізничного району Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.