У Львові відбудеться фестиваль «Здоров’я та краси»

У Львові відбудеться фестиваль «Здоров’я та краси»

25 серпня у Львові професійними секретами здорового способу життя будуть ділитись міжнародні експерти з в рамках фестивалю «Здоров’я та краси». В програмі заходу 12 майстер-класів, семплінг та ярмарок екологічно чистих товарів, а також розваги для дітей.

«В Україні через часті стреси, нерухливий спосіб життя та складну екологічну ситуацію, різко погіршується емоційний та фізичний стан населення. Це не лише проблема українців, з нею зіткнулися та активно борються країни Заходу, і вже досягли певних результатів. Стали життєво необхідними та модними такі звички як відвідини спортивних клубів, проходження сеансів релаксації та відмова від споживання генно-модифікованої їжі.

Українці, переймаючи досвід колег, теж поступово оздоровлюються та оновлюються, але сьогодні нам ще рано говорити про масовість. Часто люди просто не знають, що саме для них було б найкориснішим та в той же момент не надто виснажливим. Щоб допомогти львів'янам зробити правильний вибір, ми організовуємо перший сімейний фестиваль «Здоров’я та краси», - розповідає представник організаційного комітету Роман Возний.

Місце проведення – Львівське вище професійне училище ресторанного сервісу та туризму, вул. Пулюя, 36.

Контактна особа - Роман Возний, тел 067-37-200-20.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: