Антон та Марія Стабровські – бронзові призери Чемпіонату світу з плавання

Нещодавно у канадському місті Монреаль завершився Чемпіонат світу з плавання серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та вадами зору, повідомляє пресс-служба ОДА.

У змаганнях взяли участь понад 500 плавців з 60 країн світу. Збірну команду країни представляли 45 спортсменів (25 чоловіків, 20 жінок) з 13 регіонів України.

Бронзові нагороди світової першості в особистому заліку вибороли львів’яни, представники «Інваспорту», Антон та Марія Стабровські в плаванні на дистанціях 100 метрів батерфляєм та 100 метрів брасом відповідно.

Загалом збірна команда неповносправних спортсменів України впевнено виборола перше командне місце. За 7 змагальних днів українські спортсмени вибороли 84 нагороди, серед яких 33 золоті, 22 срібні та 29 бронзових медалей. На другому місці – команда Російської Федерації (54 нагороди: 19 золотих, 22 срібні та 13 бронзових медалей), на третьому – спортсмени з Великобританії (55 медалей: 18 золотих, 22 срібні та  15 бронзових нагород).