дивись.info

«Етновир» скасовано

«Етновир» скасовано

Сьогодні, 21 серпня у Львові мав стартувати щорічний фестиваль «Етновир».  Однак цього року подію відмінено через брак коштів. Про це повідомили організатори фестивалю.

«Ще минулого року завдяки спонсорській підтримці «Етновир» таки відбувся, а ось на шостий фестиваль вдалось зібрати лише третину суми… Цим фестивалем жило все місто, мешканці, гості… На жаль, його відмінено», – наголосив Андрій Сидор, президент ГО «Етновир».

Фестиваль «Етновир»  щороку був головною подією святкувань Дня Незалежності України у Львові.  В рамках заходу було заплановано виступи колективів з різних куточків світу (загалом це понад 300 танцюристів), вражаючий марш-парад учасників головними вулицями міста, презентацію кухні народів світу, танцювальні майстер-класи та вечір дружби.

Нагадаємо, що до участі у VI Міжнародному фольклорному фестивалі «Етновир» організаторами було запрошено колективи зі США (Гаваї) – «Ahuna Ohana», Венесуели – «Abolengo», Індії – «Malwa SabhyacharakClub», Туреччини – «Bahot», Сербії – «Zora» та Польщі – «Dabrowiacy». Також до них мали приєднатись три українські діаспори з Канади – «Братства» і «Русалка» та Аргентини – «Коломея».

Організатори: ГО «Етновир», компанія «Дік-Арт».

Сайт фестивалю: www.etnovyr.org.ua.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.