дивись.info

Львів’ян закликають підтримати екологічний кінофестиваль «Ровер»

Львів’ян закликають підтримати екологічний кінофестиваль «Ровер»

У вересні у Львові триватиме Європейський тиждень мобільності, у рамках якого 21-22 вересня громадські активісти також планують провести унікальний кінофестиваль «Ровер». Зараз триває збір коштів для проведення фестивалю.

Ідея полягає у тому, аби показувати фільми, генеруючи енергію з допомогою велосипеду. Для цього запрошують активістів велоруху, прихильників урбанруху та усіх охочих. Як повідомляють організатори, станом на сьогодні зібрано понад 55% від потрібної суми для побудови велогенераційного обладнання та закупівлі частини техніки. Загалом необхідно зібрати 25 тис грн.

«Ми робимо цей фестиваль, аби більше людей почали користуватися екологічним видом транспорту – велосипедом. Нас об’єднує спільна мета – зробити наше місто кращим для його жителів, створити прецедент і реалізувати насправді інноваційну практику в Україні – генерацію електроенергії для перегляду кінострічок. Зараз нам залишилось зібрати 11 тис грн, це потрібно зробити до 5 вересня. Адже від того, чи зберемо ми кошти, залежатиме рівень фестивалю», – розповіла директор мистецької формації «Wiz-Art» Ольга Райтер.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.