дивись.info

Потребуючі львів`яни отримали більше 1,1 тис. продуктових наборів

Потребуючі львів`яни отримали більше 1,1 тис. продуктових наборів
У Німеччині розпочалася зустріч міністрів закордонних справ ФРН, Франції, України та Росії, на якій мають обговорити ситуацію на Донбасі.

Цього року до Дня Незалежності місто приготувало подарунки для малозабезпечених львів’ян. Як повідомила під час прес-конференції начальник управління соціального захисту ЛМР Наталя Федорович, вдалось організувати, закупити і вже роздати більше 1,1 тис. продуктових наборів для потребуючих львів’ян. Зокрема, цього року подарунками охопили найбільш нужденних з числа одиноких матерів та батьків, інвалідів з дитинства та неповносправних осіб.

Виплати для таких осіб запровадили ще в 2007 році. Кошти, виділені з державного бюджету, були малими, тому допомога з міського бюджету виплачувалась  кілька років поспіль.

Крім того, до Дня Незалежності подарунки отримають 300 дітей, котрих виховують одинокі матері  або одинокі батьки, які народилися в 2006 році. Саме цей рік вибрали, тому що попередньо допомагали  іншим рокам народження. Набори для творчості роздадуть цього тижня 293 особам.

До складу продуктових наборів, які роздали через районні відділи соціального захисту, увійшли: мед, чай, макарони, гречка, рис, молоко згущене, напій кавовий, цукерки і родзинки. На ці потреби з бюджету Львова виділено більше 100 тис. грн.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.