дивись.info

Скульптури на площі Ринок знову одягнуть у вишиванки

Скульптури на площі Ринок знову одягнуть у вишиванки
Вона триватиме 12 і 13 травня, та присвячена темі вимушених переселенців.Мета міжнародної конференції «Інтеграція чи диференціація» – обговорити український та міжнародний досвід роботи з внутрішньо переміщеними особами.

Скульптури античних богів у центрі Львова традиційно одягнуть у вишиванки 23 серпня. Такий захід, присвячений Дню Прапора та святу вишиванки, у місті відбувається вже шостий рік поспіль – вишитими сорочками прикрасять скульптури-фонтани Нептуна, Адоніса, Амфітріти та Діани.

«Захід розпочнеться о 7:30 год і триватиме близько двох годин. Традиційні строї і галицька вишивка, звична для львів’ян, поєднуватиметься з оригінальними авторськими рішеннями. Окрім відповідальних людей з департаменту у заході братимуть участь також старші вихованці юнацьких та молодіжних клубів міста. Ця акція завжди користуються великою популярністю серед мешканців та гостей міста», – розповідає Леся Білецька, відповідальна за акцію в управлінні сім’ї, молоді та спорту.

У вишитому одязі скульптури залишатимуться до 2-3 вересня. Нагадаємо, що День вишиванки у межах святкувань Дня Незалежності України львів’яни вперше відзначили 2007 року.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.