дивись.info

Польські архітектори покажуть, як зробити місто сучасним, не порушуючи його історичного вигляду

Польські архітектори покажуть, як зробити місто сучасним, не порушуючи його історичного вигляду

Польське архітектурне бюро «Мацькув Працовня Проєктова» у Львові представить проекти, які на прикладі показують, як в архітектурі поєднуються сучасність та історія.

Бюро – це провідне архітектурне бюро, автор багатьох проектів відомих у Польщі споруд , яке спеціалізується у поєднанні нових архітектурних рішень з історичним середовищем старої міської забудови. Отже, тема є дуже актуальною також для Львова. У своїй діяльності бюро «Мацькув Працовня Проєктова» старається уникати теоретичних тем та зосереджується на проектах, які дають можливість реалізацiї.

У рамках своєї презентації у Львові «Мацькув Працовня Проєктова» пропонує відвідати наступні заходи, які зорганізовані завдяки підтримці Львівського палацу мистецтв:

25.08 2013 р.(НЕДІЛЯ) о 17:00 год – відкриття виставки у Львівському Палаці Мистецтв;

4.09 2013 р. (СЕРЕДА) о 11:00 – 13:00 год – у рамах виставки відбудуться семінари для молоді «Нове місто в Старому місті» у Львівському Палаці Мистецтв;

4.09.2013 р. (СЕРЕДА) о 17:00 год – «Вроцлав – латання міста» лекція Збіґнєва Мацькува – зустріч з львівськими архітекторами у Львівському Палаці Мистецтв.

Усіх колег-журналістів просимо акредитуватись на прес-конференцію, що відбудеться 23 серпня у Консульстві РП (вул. І. Франка, 108) за тел. 032-29-57-984, до 22 серпня, до 13.00 год.

Юля Медвідь

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.