дивись.info

Садовий побачив покращення

Садовий побачив покращення

ЛКП «Львівсвітло» прийняло на обслуговування 957 ліфтів, які розташовані у Франківському, Шевченківському та частково в Залізничному і Личаківському районах міста. У Львові в житлових будинках комунальної власності нараховується 2012 ліфтів, з них 25 років відпрацювали 1165 ліфтів, що становить  майже 60% від ліфтового господарства міста.

«Ліфти знаходяться в дуже складному стані. В 90-х роках були експерименти з нашим транспортом, коли знищили комунальне підприємство, продали територію, продали АТП, продали автостанції. Так само було прийняте рішення, щоб обслуговування ліфтів повністю передати приватним фірмам. Вони гроші збирали, але не інвестували в ремонти ліфтів. І ми зараз пішли на цей крок, щоб половину ліфтів передати на обслуговування в «Львівсвітло». Я вже бачу перші позитивні зміни. Наступного тижня ми поїдемо у Франківський район, де вже силами «Львівсвітла» ремонтуємо перші ліфти», – розповів міський голова Львова Андрій Садовий.

Нагадаємо, відповідно до рішення виконавчого комітету, комунальному підприємству «Львівсвітло» надано право виконувати функцію по обслуговуванню ліфтів.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.