дивись.info

Сьогодні у Львові презентація мультфільму створеного важкохворими дітьми

Сьогодні у Львові презентація мультфільму створеного важкохворими дітьми

Сьогодні, 22 серпня, о 18:00 год в актовому залі ЗСДМЦ («Чорнобильська лікарня»), на вул.Дністерській, 27, відбудеться презентація мультфільму створеного важкохворими дітьми. У рамках благодійного марафону «Подаруй дитині надію» ініціативна творча група проекту «SUN Child», «Flammacor Film», спільно з дітьми ЗСДМЦ («Чорнобильська лікарня») представить першу роботу із серії анімаційних фільмів під назвою «Мрійник». Це мультик, анімований руками важкохворих дітей, що перебувають на лікуванні у закладі, за мотивами веснянки «Царівна» з репертуару гурту «Джалапіта», що й стала саунд-треком до нього.

«Головний герой лялька Мрійник потраплятиме в різні пригоди, мандруватиме світом, пробуватиме різноманітні професії. Сьогодні він, в ролі Царевича, натхненний любов’ю долає нелегкий шлях, щоб врятувати поцілунком свою Царівну від чарів Злої Відьми. Щотижня діти ставали справжніми аніматорами на знімальному майданчику власного мультика, своїми руками створювали і знімали його кадр за кадром. Отож, прийшов час побачити плоди своєї праці і поділитися цим радісним моментом з першими глядачами, котрі прийдуть на цю невеличку, але доволі важливу прем’єру. Під час презентації музиканти гурту «Джалапіта» наживо виконають свої пісні для дітей та всіх присутніх», – розповів продюсер проекту Петро Климків.

Благодійний проект «SUN Child» розпочався 14 квітня 2013 року з ініціативи авторки ідеї та режисерки Валентини Сердюк, підтриманої продюсером проекту і учасником благодійного марафону «Подаруй дитині надію» Петром Климківим з метою проведення арт-терапевтичної роботи з дітьми, що борються з важкими недугами, котра полягає в активній участі дітей у процесі зйомки мультиків у техніці стоп-моушен. Результати цієї роботи покликані привертати увагу суспільства та потенційних благодійників до цілей благодійного марафону «Подаруй дитині надію» і потреб самих дітей, що перебувають на лікуванні у ЗСДМЦ.

Більше інформації можу надати продюсер проекту Петро Климків, тел. 093 109 89 56

Галина Пелих

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.