дивись.info

Санкарі Львівщини успішно виступили на міжнародних змаганнях «Кубок Бони»

Санкарі Львівщини успішно виступили на міжнародних змаганнях «Кубок Бони»
Дует українських спортсменок Лоліти Ананнасової та Анастасії Волошиної завоював срібну нагороду у змаганнях із синхронного плавання, що проходять у цій категорії на чемпіонаті Європи із водних видів спорту в Лондоні.

У місті Кременець (Тернопільська область) відбулися представницькі міжнародні змагання з санного спорту на санкороликах «Кубок Бони», участь у яких взяли 134 учасники – представники дев’ятьох країн Європи: Польщі, Словаччини, Болгарії, Чехії, Словенії, Молдови, Росії, Казахстану, України.

Серед учасників «Кубка Бони» були провідні санкарі Європи, які мають досвід виступу на Олімпійських іграх, чемпіонатах Європи та світу й у такий спосіб розпочали олімпійський сезон в підготовці до Олімпійських ігор 2014 року в Сочі.

На Замковій горі учасників змагань вітали Даніль Амірханов – начальник відділу зимових видів спорту Міністерства молоді і спорту України, Олег Боберський – заступник голови обласної ради, Андрій Гуславський – голова Кременецької районної ради, Юрій Фецович – голова Кременецької районної державної адміністрації, Володимир Головко – народний депутат України, Ігор Підгайний – начальник управління з питань фізичної культури і спорту Тернопільської облдержадміністрації, Олександр Мендусь – голова Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» АПК України. Від Міжнародної Федерації санного спорту до учасників змагань звернулася Марія Ясенчакова з Словаччини – член виконкому цієї організації, яка і відкрила змагання.

 

Успішно виступили в складі збірної команди України санкарі Львівщини. Результати представників Львівської області на «Кубку Бони»:

 

жінки

1 місце Олена Шхумова,

2 місце Анастасія Полуситок;

 

чоловіки 

6 місце Андрій Кісь;

 

юніорки

2 місце Олена Стецків,

3 місце Дарія Гула;

 

юніори

1 місце Антон Дукач;

 

дівчата (категорія А )

2 місце Анна Харчос,

3 місце Соломія Струс;

 

юнаки ( категорія А)

1 місце Роман Радченков;

 

дівчата (категорія В)

2 місце  Наталія Дробінська,

3 місце Олена Смага;

 

юнаки ( категорія В)

1 місце Дмитро Семенов;

 

дівчата (категорія С)

2 місце  Анастасія Поломана,

3місце Надія Антонюк;

 

юнаки (категорія С)

1 місце Юрій Шинко,

2 місце Олег Пилипів;

 

Командна гонка

1 місце  Олена Шхумова,  Анастасія Полуситок – Львівська область та Андрій Мандзій, Олександр Оболончик – Тернопільська область;

 

Командна гонка  на призи Національного Олімпійського комітету України

1 місце Ганна Харчос, Соломія Струс, Роман Радченков, Ігор Легедза.

 

Андрій Закрута, управління молоді та спорту ЛОДА

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.