дивись.info

У Львові і надалі встановлюватимуть електронні табло

У Львові і надалі встановлюватимуть електронні табло

 У Львові вже встановлено 15 квиткових терміналів та 3 електронних табло. Люди почали звикати до таких приладів, тому в планах ЛКП «Львівелектротранс» продовжити встановлення  терміналів і табло.

Як повідомляє ЛКП «Львівелектротранс», станом на сьогодні у місті встановлено 15 терміналів з продажу квитків. Через погодні умови, 2 автомата вийшли з ладу, але вже були відремонтовані.

Принцип роботи терміналів, був дещо змінений і вдосконалений. Раніше він спочатку друкував квитанцію про оплату, а потім вже видавав квитки, люди ж у свою чергу, часто не дочекавшись квитків, брали квитанцію та йшли. Тепер автомат спочатку дає квитки, а потім вже квитанцію.

Також зміни відбулись у системі оплати, тепер термінал приймає купюри номіналом від 1 гривні,  раніше спочатку потрібно було внести 2 гривні, а потім інші купюри. Решту автомати, як і раніше, не видають, – її можна перерахувати на рахунок мобільного телефону або ж на благодійність.

«Така система діє в терміналах по всій Україні: у Києві, Львові, Харкові та інших містах. Як мені повідомили в банку, з яким співпрацюють благодійні організації, за кошти з терміналів вже провели лікування двох дітей та ще одну дитину скерували на операцію», – розповів Сергій Перелюк, в.о. начальника відділу зборів ЛКП «Львівелектротранс».

Найбільше люди користуються терміналами на вулиці Сахарова, Зерновій та Коновальця. Вдень з усіх автоматів збирають близько 200 грн. Люди потрохи починають звикати до такого способу купівлі квитків. Після закінчення пілотного проекту, інвестори будуть розглядати доцільність продовження співпраці з ЛКП «Львівелектротранс» .

Нагадаємо, що електронні табло були встановлені на трьох зупинках. На вулиці Саксаганського, Сахарова та на площі Ринок. В подальшому, планують продовжувати встановлення таких пристроїв на зупинках.

Табло складається з двох моніторів. На верхньому розміщено інформацію про маршрути, що проходять через дану зупинку. На нижньому табло, інформація безпосередньо про  трамваї на маршруті, кінцеві зупинки і час прибуття.

«Електронне табло працює за допомогою системи GPS, котра є у кожному трамваї та тролейбусі Львова. Час прибуття вираховується з інформації про місцеперебування транспорту, методом співвідношення відстані та швидкості. Попередження про затримку транспортного засобу, висвітлюється червоним світлом на табло біля маршруту.

Наприклад, коли трамвай стоїть у заторах і час прибуття «зависає» на довго, це не  означає що табло зламалось, просто треба зачекати», – повідомив фахівець-аналітик «Львівелектротрансу» Арсен Куртяк.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.