дивись.info

За ініціативи Віктора Шемчука прапор-рекордсмен замайорів у небі над Львівщиною (Фото)

За ініціативи Віктора Шемчука прапор-рекордсмен замайорів у небі над Львівщиною (Фото)

23 серпня 2013 року у День Державного Прапора України у небі над Львівщиною замайорів стяг-рекордсмен, внесений у Книгу рекордів України. З ініціативою провести такий політ та підійняти в небо Державний прапор виступив голова Львівської обласної державної адміністрації Віктор Шемчук.

Напередодні свята гігантський державний символ був доставлений із Криму до аеродрому вертолітного полку у Новому Калинові на Львівщині. В рамках демонстраційного польоту авіатори провели льотну зміну із виконанням тренувальних польотів. Спостерігав за репитиційним польотом заступник голови ОДА Василь Бахмацький.

“Державний прапор завжди був уособленням оновленої, демократичної України, – зазначив В.Бахмацький. – Ставлячись із повагою до державних символів України, ми  віддаємо данину пам’яті героїчному минулому нашої держави та виховуємо наступне покоління українців із почуттям гідності за Батьківщину”, – додав він.

Своєю чергою авіатори зазначили, що демонстраційний політ із прапором — один з елементів бойової підготовки пілотів.

“Звичайно, політ з прапором є непростим для екіпажу, — розповідає бортовий технік вертольоту капітан Володимир Затварський. — Пілоту необхідно показати всю свою майстерність — стримати вертоліт в одній точці, стати точно над центром вантажу. Але подібні вправи екіпажам доводиться виконувати часто”, – додав він.

У небі  над Львівщиною вертоліт із стягом-рекордсменом піднявся у День Державного Прапора України  23 серпня 2013 року.

prapor1 prapor2

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.