Козака просять вирішити питання перевиборів в Грибовицькій сільраді

Козака просять вирішити питання перевиборів в Грибовицькій сільраді

До депутата Львівської обласної ради Тараса Козака звернулися з питанням щодо припинення депутатських повноважень депутата Грибовицької сільської ради Жовківського району Лозницької Віри Михайлівни, повідомляють в ГО «СПАС».

Віра Лозницька за станом здоров’я не відвідує пленарні засідання депутатів Грибовицької сільської ради, не проводить роботи в постійних комісіях та відповідно не може гідно представляти інтереси територіальної громади села. Активісти ГО «СПАС» вказували сільголові І. Пителю та депутатам сільради на необхідність вирішити це питання. Але з боку сільради проблему ігнорують.

«Питання має бути вирішено в той чи інший спосіб. Або Віра Лозницька, сама напише заяву, або необхідно вносити пропозицію щодо відкликання на засіданні ради. Так чи інакше, мешканці села, виборці потребують нового представника громади, який би працював в постійній комісії та приймав участь в засіданнях ради.

Ми попросили депутата облради Тараса Козака направити депутатське звернення в Грибовицьку сільську раду, з вимогою вирішити питання перебування Лозницької Віри Михайлівни на представницькій посаді депутата сільради. Чому саме Тараса Козака? Саме він виступав у ролі мецената для Віри Лозницької та надав чималі кошти на її лікування в Австрії. А сума складала небагато і немало, а порядку 17 тисяч євро. Отож, Т. Козаку як нікому відома проблема. Саме йому ми доручили її і вирішити» - зазначив заступник голови ГО «СПАС» Олег Пилипенко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: