Як тільки реконструкція доріг Львова — так пошкодження кабельної електромережі

Як тільки реконструкція доріг Львова — так пошкодження кабельної електромережі

21 серпня 2013 року підрядною організацією, яка виконує ремонти доріг у Львові, було пошкоджено кабельну лінію напругою 6 кВ ТП 372 – ТП 1343/1 по вул. Богдана Хмельницького.

Більше години мешканці пр. Свободи, вул. Шевської, Театральної, пл. Ринок та прилеглих вулиць залишались без електропостачання. Працівники ПАТ „Львівобленерго” відновили електропостачання за резервною схемою.

22 серпня 2013 року знову без електропостачання протягом дня залишались мешканці будинку по вул. Городоцькій,31. Причина та ж сама — пошкоджена  кабельна лінія напругою 0,23кВ ТП 9 – КШ 293 під час реконструкції дороги.  Електропостачання даного будинку було відновлено після ремонту кабельної лінії, оскільки резервна схема електропостачання в даному випадку відсутня.

Кожного разу це порушення Правил охорони електричних мереж — а саме заборона проведення в охоронних зонах кабельних ліній земельних робіт з допомогою механізмів. Такі роботи необхідно здійснювати шурфуванням (копання вручну) відповідно до вищевказаних Правил, а також проектів на виконання даних робіт, узгоджених з ПАТ „Львівобленерго”.

ПАТ „Львівобленерго” звертається до всіх підприємств та організацій проводити роботи в охоронних зонах електромереж відповідно до вимог чинного законодавства України.

 Відділ корпоративних зв’язків ПАТ “Львівобленерго”

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: