На Львівщині пройшов Кубок України з риболовного спорту

На Львівщині пройшов Кубок України з риболовного спорту

На озері в селі Прилбичі Яворівського району Львівщини відбувся Кубок України зі спортивної ловлі коропа.

Про це Дивись. Інфо повідомила заступник начальника управління фізичної культури і спорту Львівської ОДА Оксана Вацеба.

У змаганнях взяли участь 26 команд з Волинської, Донецької, Львівської, Київської, Полтавської, Рівненської, Одеської, Харківської областей України та АР Крим.

В особистих змаганнях перше місце вибороли О.Домніков, А.Сумаковський (команда «Острів Крим», АР Крим), друге місце здобули О.Балух, В.Анісін (команда «Магнум», м. Львів), третє місце посіли В.Іванчик, А.Дулиш (команда «Карп Стар», м. Стрий, Львівська обл.).

У командних зональних змаганнях Кубку України перемогу вибороли представники команд західного регіону України у складі спортсменів з Львівської (Т.Трескот, Ю.Василенко), Рівненської (Д.Таргонський) та Волинської (І.Долинич, Д.Шихотаров, А.Липський) областей; друге місце здобули спортсмени-риболови південного регіону у складі одеситів: Ю.Залевського, С Порожнюка, С.Подкопаєва, О.Пилипенка, А.Поцелуйка і К.Колядюка; третє місце посіли представники центрального регіону у складі спортсменів з Київської (В.Бугай), Харківської (О.Певнев) областей та АР Крим  (В.Ніконенко, С.Домніков, А.Кванін, В.Куликов).

Організатори змагань: федерація риболовного спорту України та Львівська обласна федерація риболовного спорту. Змагання проводилися за підтримки управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації.

Головний суддя змагань – суддя національної категорії Сергій Копчак (м. Тернопіль).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: