Освітяни Львова провели розширені серпневі наради

Освітяни Львова провели розширені серпневі наради
Депутат Верховної Ради Вадим Рабинович призупиняє свою співпрацю з Опозиційним блоком.

У місті триває підготовка до нового навчального року. Згідно з планом роботи управління освіти, впродовж 3 днів – з 21 до 23 серпня – було проведено розширені наради керівників дошкільних, загальношкільних та позашкільних навчальних закладів.

«Цього року ми ініціювали, так звані, серпневі наради з освітянами міста у всіх районах Львова. Аби якнайширше обговорити з освітянським середовищем готовність до нового навчального року та ті виклики, які нас чекають у новому навчальному році, зустрічі проводились окремо у кожному районі міста», - розповіла Оксана Росипська, заступник начальника управління освіти.

Такі ж наради було проведено і з заступниками директорів навчальних закладів. Окрім підведення загальних підсумків, проведено анкетування керівників навчальних закладів та заслухано виступи представників різних служб – санстанції, пожежної, тощо.

Як повідомили в управлінні освіти, цьогоріч серпневі наради відзначились і представленням на них нового учнівського проекту – системи дистанційного навчання edX.

Відтак, наради вже відбулись із керівниками навчальних закладів усіх районів міста. А цього тижня планується здійснити повторні об’їзди закладів освіти, з метою перевірки їхньої готовності до нового навчального року.

Мар’яна Щепанська

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: